(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Розпочав свою роботу “Літній читальний зал-2021”

Розпочав свою роботу “Літній читальний зал-2021”

З початком довгоочікуваного літа та літніх канікул для дітей Центрально-Міського району та їх батьків є приємна можливість змістовно проводити дозвілля на свіжому повітрі, в парку імені Федора Мершавцева. 

Саме тут, в дерев’яній альтанці, що поряд з Човниковою станцією, минулої неділі знову розпочав свою роботу “Літній читальний зал-2021”.

Працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», за підтримки Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». кожного разу сумлінно готуються до роботи з маленькими відвідувачами парку: готують нові розваги, підбирають книги та цікаві теми для спілкування. Можливо, саме тут бібліотека знаходить нових читачів, які восени обов’язково завітають до їх закладу та стануть вірними шанувальниками її величності – книги. Цей успішний проект стартував у 2014 році і набуває щороку неабиякої популярності серед дорослих і дітей.

Діти малюють тут фарбами, олівцями, крейдою, ліплять вироби з пластеліну, навіть можна пограти на фортепіано! А дорослі в цей час мають  приємну нагоду відпочити за читанням популярних газет і журналів, або прослухати тематичні лекції.

В рамках проекту організовано сімейний відпочинок для дітей і дорослих. На виставці “Читаємо всією родиною” літературні та періодичні цікавинки знайдуть для себе всі відвідувачі “Літнього читального залу”.

Запрошуємо мешканців і гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, до цікавого, корисного, змістовного дозвілля в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева. Літній читальний зал працюватиме щонеділі, протягом усього літнього періоду, з 10.00 до 13.00.

вгору