Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Родина для дитини

Родина для дитини

На території Центрально-Міського району проживає 152 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 9 виховується у прийомних сім’ях, 15 – в дитячих будинках сімейного типу, 128 дітей перебувають під опікою, піклуванням у сім’ях громадян.

Дехто говорить, що дитина-сирота – це дитина без долі, але ця думка є помилковою. Доля дитини-сироти - це шлях випробовувань, боротьби та прагнення до кращого майбутнього.

У кожного свій шлях…

Так і героїня нашої розповіді, має свою долю.

Шлях випробовувань у дівчинки почався у віці 8 років після смерті одинокої матері, після чого вона потрапила до державної дитячої установи м. Кривого Рогу.

Але у закладі вона перебувала не довго, у зв’язку з тим, що знайшлися люди, які хотіли подарувати дитині родинний затишок і невдовзі дівчинка виховувалася в сім’ї на правах рідної дитини.

Здавалося, що доля дитині усміхнулася та всі переживання залишилися у минулому.

Але напевно дівчинка є дуже сильною духом людиною, тому що випробовування долі на цьому не закінчилися.

В родині дитина виховувалася не довго, нова сім’я не змогла відкрити своє серце дівчинці та дати їй материнську ласку і надійне батьківське плече.

Та все ж таки на шляху у нашої героїні зустрілися люди, які майже весь тяжкий період для дитини були разом з нею.

Це класний керівник дитини та її родина.

Сім’я педагога після того, як дівчинка втратила вдруге батьків, вирішили допомогти їй та прийняли дитину до себе в дружнє родинне коло. Так вчитель дівчинки стала її опікуном, але опікун вона тільки на папері, тому що для дитини вона стала справжньою матір’ю.

За час перебування дитини в люблячій сім’ї дівчинка стала радісною, впевненою, відкритою. Крім того, вона має багато особистих досягнень та успіхів у навчанні. Опікун та її родина в усьому підтримує дитину та створила для неї гарні умови для проживання та розвитку.

Дівчинка зростає в атмосфері щастя, любові та розумінні. Напевно за всі пережиті випробовування, наша героїня отримала найдорожчий скарб – справжню сім’ю.

вгору