Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Робочі групи

С К Л А Д
районної робочої групи по координації діяльності, пов'язаної з забезпеченням проплат за енергоносії та житлово-комунальні послуги

 

ПІБ

Посада

Логвінов Сергій Валерійович заступник голови районної у місті ради, голова робочої групи
Ботова Олена Олександрівна завідувач відділу економіки та промисловості виконкому, заступник голови робочої групи
Вологіна Лада Ігорівна головний спеціаліст відділу економіки та промисловості виконкому, секретар робочої групи
Члени робочої групи:
Байбікова Олена Леонідівна головний державний виконавець Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби міста Кривий Ріг Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою)
Дивенко Євген Олександрович начальник відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому
Іващенко Людмила Вікторівна

заступник начальника цеху із реалізації КП “Кривбасводоканал” (за згодою)

Матвієнко Леся Анатоліївна бухгалтер ТОВ “Дивобуд” (за згодою)
Ляхівець Любов Олександрівна заступник начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому
Мірзоян Вадим Віталійович директор ТОВ “Блед”, депутат  районної у місті ради (за згодою)
Панаріна Світлана Василівна  бухгалтер служби збуту теплозбуту КПТМ "Криворіжтепломережа" (за згодою)
Пустовойченко Любов Іванівна бухгалтер ТОВ “Сітісервіс-КР” (за згодою)
Водоп’янова Марина Янівна фахівець ІІ категорії з реалізаціїї природного газу Криворізького відділу реалізації ТОВ“Дніпропетровськгаз збут” (за згодою)


С К Л А Д
робочої групи з питань охорони навколишнього природного середовища

ПІБ Посада
Логвінов Сергій Валерійович заступник голови районної у місті ради, голова робочої групи
Ботова Олена Олександрівна

завідувач відділу економіки та  промисловості виконкому районної у місті   ради, заступник голови робочої групи

Владєльщикова Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст відділу економіки  та промисловості виконкому районної у  місті ради, секретар робочої групи

Члени робочої групи:
Дивенко Євген Олександрович

начальник відділу з питань благоустрою та   житлової політики виконкому районної у   місті ради

Коваленко Олена Володимирівна начальник дільниці озеленення Центрально- Міського району КП "Сансервіс" (за згодою)
Козубова Наталія Анатоліївна

начальник відділу водного балансу та природозберігаючих технологій  КП “Кривбасводоканал” (за згодою)

Трембач Олена Валентинівна

завідувач відділу з питань земельних  відносин виконкому районної у місті ради

 


С К Л А Д
робочої групи по врегулюванню відносин щодо безхазяйного майна

ПІБ Посада

Логвінов Сергій

Валерійович

заступник голови районної у місті ради, голова робочої групи

Ботова Олена

Олександрівна

завідувач відділу економіки та промисловості виконкому районної у місті ради, заступник голови робочої групи
Владєльщикова Ірина Геннадіївна головний спеціаліст відділу економіки та промисловості виконкому, секретар робочої групи
Члени робочої групи:

Губарєва Марія Павлівна

завідувач юридичного відділу виконкому районної у місті ради

Дивенко Євген Олександрович

начальник відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому районної у місті ради

Шило Тетяна Іванівна

провідний інженер ТОВ "Дивобуд"(за згодою)

Міщук Данило

Романович

директор ТОВ "Бізнесремонт", депутат районної у місті ради (за згодою)
Ослюк Віктор Іванович головний спеціаліст, секретар громадської комісії з житлових питань виконкому районної у місті ради

Трембач Олена

Валентинівна

завідувач відділу з питань земельних відносин виконкому районної у місті ради

Кучеренко Олександра Юріївна

 інженер ТОВ "Сітісервіс-КР" (за згодою)

 


СКЛАД
робочої групи з питань використання комунального майна міста, яке розташоване у районі
ПІБ Посада
Логвінов Сергій Валерійович заступник голови районної у місті ради, голова робочої групи;
Авдєєва Ірина Ігорівна

головний спеціаліст відділу економіки та промисловості виконкому районної у місті ради, секретар робочої групи

Члени комісії:
Єрмакова Ольга Василівна

інженер ІІ категорії відділу оренди комунального майна  КП «Парковка та реклама» (за згодою)

Ботова Олена Олександрівна

завідувач відділу економіки та промисловості виконкому районної у місті ради 

Дивенко Євген Олександрович

начальник відділу з питань благоустрою та житлової політики виконкому районної у місті ради

 

вгору