Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Районне свято «З Україною в серці» у Центрально-Міському районі

Районне свято «З Україною в серці» у Центрально-Міському районі

24 серпня 2017 року відбулося головне державне свято нашої країни – 26-та річниця  незалежності України. Виконком Центрально-Міської районної у місті ради виступив організатором районного свята «З Україною в серці», що було  проведено  в найкрасивішому та найулюбленішому місці відпочинку криворіжців – парку імені Федора Мершавцева.

З самого ранку парк ожив святковими виставками, на яких було представлено заклади, установи та підприємства району, тематичні алеї та галявини, серед яких були: «Дитячі забави», «Казка з дитинства», «Майстри Криворіжжя», «Живописний вернісаж», «Між молотом та ковадлом», фото-сушка «Мій рідний край», виставка мотоциклів клубу MFC Black Ravens м.Кривий Ріг. Красивий сучасний фонтан надзвичайно приваблював цього сонячного дня відвідувачів парку своєю прохолодою. Навколо центрального кола парку, на тінистих алеях, працювала святкова торгівля – свою смачну продукцію представляли кращі кафе та ресторани району.

 Святково прикрашена літня естрада парку зустрічала гостей  яскравими виступами кращих творчих колективів палацу дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району, центру позашкільної освіти «Зміна», палацу культури «Карачуни», музичної школи №1, школи мистецтв № 2, Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка, солістки Світлани Галичан. Завершилася концертна програма виступом зведеного оркестру криворізького обласного музичного коледжу та школи мистецтв № 2, під керівництвом С.Литвиненка та М.Овчиннікова. Мешканці і гості району тепло зустрічали кожен виступ криворізьких талантів, і юних, і професійних, і аматорів.

Для уваги любителів спорту було проведено спортивно-розважальний  конкурс «Козацькі розваги» за участю учнівської та студентської молоді, для молодих сімей  на стадіоні «Спартак»  відбувся спортивно-розважальний конкурс «Спортивна родина – здорова дитина».

Для наймолодших відвідувачів парку були розгорнуті дитячі казкові галявини, лялькові та іграшкові виставки, де батьки мали нагоду зробити цікаву фотосесію для своєї малечі.

Для дітей з багатодітних сімей  проведено благодійна акція «Готуймо дітей до школи», де першокласникам з багатодітних сімей  та сімей зі складними життєвими обставинами було вручено канцелярське приладдя. А на одній з галявин парку на цих дітей  чекали веселі розваги з аніматорами, рухливі ігри, конкурси. Діти отримали призи, а головне – масу позитивних емоцій, яких їм так не вистачає у повсякденному житті.

На автолюбителів чекав сюрприз – на площі біля міського театру, з 15.00 до 17.00, відбулася виставка тюнінгованих автомобілів. Дана виставка проводиться організаторами не вперше та має неабиякий попит серед криворіжців.

Сподіваємось, що жителі та гості Центрально-Міського району отримали у цей святковий день багато яскравих вражень, радісних емоцій та гарний, оптимістичний настрій!

Дякуємо усім учасникам свята за участь у районному заході, за відданість та вірність своїй справі на благо нашій рідній Україні!

вгору