Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Районне свято «Віримо в нашу Україну» у Центрально-Міському районі

Районне свято «Віримо в нашу Україну» у Центрально-Міському районі

24 серпня 2019 року відбулося головне державне свято нашої країни -28-а річниця незалежності України. Виконком Центрально-Міської районної у місті ради виступив організатором районного свята «Віримо в нашу Україну», що було проведено в найкрасивішому та найулюбленішому місці відпочинку криворіжців - парку імені Федора Мершавцева.

В цей святковий день парк ожив святковими виставками, на яких було представлено заклади, установи та підприємства району, тут же були створені різноманітні, цікаві фотозони, книжково-ілюстративні виставки, майстер-клас по плетінню браслетів з жовто-блакитних стрічок, патріотичний аквагрим, спортивно-розважальні конкурси і заходи.

Красивий фонтан надзвичайно приваблював цього теплого сонячного дня відвідувачів парку своєю прохолодою. На тінистих алеях працювала святкова торгівля - свою смачну продукцію представляли кращі кафе та ресторани району.

Святково прикрашена літня естрада парку зустрічала гостей яскравими виступами кращих творчих колективів КПНЗ "Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району" КМР, КЗ "Палац культури «Карачуни» КМР, артистів КП "Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка", КВНЗ "Криворізький обласний музичний коледж" ДОР.

На Човновій станції парку розгорнулося справжнє свято моди і танцю, де всю красу і таланти продемонстрували творчі колективи КПНЗ "Центр позашкільної освіти «Зміна» КМР, КЗ "Палац культури «Карачуни» КМР, школи східних танців. Вечір продовжився "Караоке-батлом", який провели працівники КЗ "Палац культури «Карачуни» КМР.

Мешканці і гості району тепло зустрічали кожен виступ криворізьких талантів, і юних, і професійних, і аматорів. Сподіваємось, що жителі та гості Центрально-Міського району отримали у цей святковий день багато яскравих вражень, радісних емоцій та гарний, оптимістичний настрій.

Дякуємо усім учасникам свята за участь у районному заході, за відданість та вірність своїй справі на благо нашій рідній Україні.

вгору