Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Районне свято вишиванки «Одягнімо вишиванки, одвічний предків талісман!»

Районне свято вишиванки «Одягнімо вишиванки, одвічний предків талісман!»

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Відзначається воно в третій четвер травня. Це свято вже встигли полюбити криворіжці, з нетерпінням чекають на нього та готуються заздалегідь. 

Тож, 17 травня 2018 року, у Центрально-Міському районі відбудеться районне свято, присвячене Всеукраїнському дню вишиванки. Розпочнеться  районне свято парадом вишиванок, який стартуватиме о 17.00 від торговельного центру “Ліберті”, на проспекту Поштовому. Святковою ходою учасники параду пройдуть до парку імені Федора Мершавцева – місця, де зародилось наше місто. Головними учасниками  свята будуть красиві та усміхнені криворіжці, одягнуті у вишиванки.

Продовжиться свято народним гулянням в парку імені Федора Мершавцева, святковою концертною програмою за участю кращих творчих колективів закладів культури та освіти Центрально-Міського району.

Запрошуємо усіх мешканців і гостей Центрально-Міського району взяти участь у святі вишиванок, пройти у красивому вбранні головним проспектом міста, цікаво та натхненно провести дозвілля у дружньому товаристві земляків!

вгору