Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Півстоліття творчості і натхнення

Півстоліття творчості і натхнення

02.02.2019 відбулася яскрава подія в культурному житті Центрально-Міського району та міста Кривого Рогу — 50 років творчої діяльності відзначала Халіда Халілулаївна Сиротюк, викладач спеціалізації “Хорове диригування” (підрозділ “Академічний спів”) у КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР. Надзвичайно цікавий творчий шлях пройшла Халіда Сиротюк - протягом багатьох років виступала, як співачка, на всіх концертних майданчиках та сценах міста, пропагуючи пісні українських композиторів, шедеври світової та вітчизняної класики. Пройшла стажування в Нідерландах (м. Велдховен, 2007 р.), проводила майстер-класи на конкурсах у різних містах України та за її межами, склала учбову програму “Постановка голосу” для музичних коледжів та училищ мистецтв. А головне — майстерно виховувала студентів, які потім на високому рівні виконували вокальні твори на міжнародних, регіональних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах і фестивалях.

На ювілейний творчий вечір завітали почесні гості: заступник міського голови В.М.Бєрлін, яка вручила Х.Х.Сиротюк Нагрудний знак «За заслуги перед містом» І ступеню. Відтепер наша знана криворожанка — повний кавалер цієї високої відзнаки. Голова Центрально-Міської районної у місті ради С.В.Нєженцев виступив з теплими словами привітання та вручив Подяку за плідну працю.

Велика глядацька зала музичного коледжу не вмістила усіх бажаючих, що завітали цього суботнього дня на ювілейний концерт, в якому брали участь відомі зірки оперної сцени, а в минулому — колишні випускники та вихованці музичного коледжу: Ольга Фомичева - солістка Національної опери України ім.Т.Г.Шевченка, Аліна Польова - ведуча сопрано Марійського театру, Олена Яценко, Олексій Фатєєв — солісти Одеського академічного національного театру опери та балету, Ігор Дудін — соліст Дніпровського академічного театру опери та балету, Галина Охотник — солістка органного залу м.Дніпро, викладач Дніпровської академії музики імені М.І.Глінки, Алла Кульбаба — диригент Національної опери України ім.Т.Г.Шевченка.

Яскраві, емоційні виступи наших талановитих земляків, а нині - зірок оперної сцени, не залишили байдужими нікого, подарували прекрасний настрій та віру в невичерпне джерело криворізької землі.

вгору