Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведено спортивно-розважальний захід «Літні забави»

Проведено спортивно-розважальний захід «Літні забави»

У Центрально-Міському районі триває активна фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. З метою зміцнення здоров’я дітей, їх фізичного розвитку та організованого дозвілля організовуються різноманітні спортивні заходи.

Так, 13.07.2016 на базі КЗШ № 8 був проведений спортивно-розважальний захід «Літні забави». На шкільному спортивному майданчику зібралися учні закладу, які у даний літній канікулярний період знаходяться вдома та бажають якісно і з користю провести свій вільний час.

Для хлопчаків та дівчаток педагогічний колектив закладу підготував насичену розважальну програму. Їх чекали цікаві конкурси, вокальні виступи «зірок» школи, весела зарядка, після чого кожен з учасників заходу мав нагоду вибрати справу по душі. Спортивний майданчик наповнився дітлахами: ті, хто полюбляє швидкість – каталися навипередки на роликах та велосипедах, молодші учасники змагалися у спортивних конкурсах, а «відчайдушні» футболісти намагалися якнайбільше поцілити м’ячем у ворота суперників.

До речі, захід проводився у вечірній час, тому дітям не заважало ні палюче сонце, ні спекотна жара. Всі бажаючи мали достатньо часу, щоб погратися та позмагатися на свіжому повітрі.

вгору