Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведено профілактичний рейдовий захід "Діти вулиці"

Проведено профілактичний рейдовий захід "Діти вулиці"

18.10.2017 на території Центрально-Міського району м.Кривого Рогу було проведено профілактичний рейдовий захід "Діти вулиці", в якому прийняли участь  спеціалісти служби у справах дітей виконкому районної у місті ради та співробітники ювенальної поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Дніпропетровській області.

У ході проведення вищезазначеного профілактичного заходу перевірено колишнє селище Рахманівка щодо виявлення дітей, які опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.

Виявлено неблагополучну багатодітну родину, в якій виховується троє малолітніх дітей дошкільного віку. Батьки дітей  ніде не працюють, належним чином вихованням та утриманням дітей не займаються, схильні до вживання алкогольних напоїв. Діти голодні та недоглянуті, вдягнуті у брудний одяг.

На момент перевірки житлово-побутові та санітарно-гігієнічні умови проживання родини були незадовільними. У будинку  відсутні газо-та-водопостачання, в кімнатах брудно, на підлозі купи сміття, дитячі речі розкидані.   В родині  взагалі не створені умови для  життя, виховання та розвитку дітей.  

Враховуючи той факт, що подальше перебування дітей в родині загрожувало їх життю та здоров’ю, двоє дітей були влаштовані до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Одна дитина – до закладу охорони здоров’я.

вгору