Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведено профілактичні рейдові заходи «Урок»

Проведено профілактичні рейдові заходи «Урок»

Протягом вересня-жовтня 2017 року службою у справах дітей спільно з відділом освіти виконкому районної у місті ради та ювенальною превенцією Криворізького відділу поліції  проводилися  профілактичні рейдові  заходи «Урок» по виявленню дітей, які не приступили до навчання, з метою  повернення їх до навчальних закладів.

Відділом освіти виконкому районної у місті ради для повного і своєчасного обліку дітей та підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти забезпечено контроль за організацією роботи в закладах освіти. З цією метою:

-прийнято наказ про організацію і проведення Всеукраїнського рейду "Урок" та розроблені  заходи відділу освіти  виконкому районної у місті ради з питання усунення порушень законодавства при забезпеченні здобуття неповнолітніми загальної середньої освіти

- визначено і затверджено території обслуговування, закріпленими за загальноосвітніми навчальними закладами; 

-затверджені списки дітей та підлітків шкільного віку від 5 до 18 років (на кожний рік окремо);

Директорами загальноосвітніх  шкіл району, також організована і  проводиться відповідна робота по охопленню дітей навчанням.

Щороку, в усіх закладах освіти видаються накази "Про закріплення вчителів за вулицями мікрорайону школи та призначення відповідального за складання списків дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території обслуговування закладу освіти. До 15 серпня поточного року загальноосвітні школи склали списки дітей та підлітків шкільного віку по мікрорайону, а до 5 вересня  перевірили явку дітей та підлітків до навчального закладу.

У вересні-жовтні 2017 року службою у справах дітей були здійснені вибіркові перевірки закладів освіти, а саме: КЗШ №№ 2,5,8,10,12,13,22,23,28, 29,30, 60,79,85,123 в яких проаналізовано стан охоплення дітей навчанням та здійснення контролю за відвідуванням учнями занять з боку керівників шкіл.

Під  час  проведення  профілактичного  заходу  "Урок" службою у справах дітей виконкому районної у місті ради виявлено 3 дітей, які не приступили на навчання.

Крім того, службою у справах дітей спільно з відділом освіти виконкому районної у місті ради та ювенальною превенцією Криворізького відділу поліції  протягом вересня-жовтня було проведено 10 профілактичних рейдів "Діти вулиці", в ході яких виявлено за бездоглядність 14 дітей. З них, 13 дітей  направлено до центру реабілітації, 1 дитину – до закладу охорони здоров’я. 10 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків, відносно 2 батьків матеріали направлені до судових органів щодо позбавлення їх батьківських прав.  

вгору