Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведено інформаційно-профілактичну зустріч з теми «Питання превенції булінгу в освітньому середовищі»

Проведено інформаційно-профілактичну зустріч з теми «Питання превенції булінгу в освітньому середовищі»

Днями у Криворізькій загальноосвітній школі I-III ступенів №8 спільно з інспектором ювенальної превенції Криворізького ВП ГУНП в Д/о старшим лейтенантом поліції Удаловою Н.М. проведено інформаційно-профілактичну зустріч з учнями 5-7 класів з теми «Питання превенції булінгу в освітньому середовищі», на якій інспектор розповіла про види булінгу та пояснила, що потрібно робити, якщо стали жертвою цькування однолітків та як діяти, коли стали свідками булінгу.

Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Учні отримали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися  про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему та поспілкуватися з інспектором поліції після закінчення заходу.

Інформує: Відділ освіти
вгору