Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведена традиційна міська легкоатлетична естафета

Проведена традиційна міська легкоатлетична естафета

01 травня 2018 року була проведена традиційна міська легкоатлетична естафета на призи Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» та комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради, присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню відзначення 243-ї річниці міста Кривого Рогу. Даний захід зібрав чимало прихильників здорового способу життя та бажаючих прийняти участь у пробігу. Центрально-Міський район був представлен 20 командами закладів загальної середньої освіти, також командами від КПНЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа № 3", Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", Українського політехнічного технікуму, Криворізького коледжу Національного авіаційного університету та Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

У забігу, у якому приймали участь школярі, удача посміхнулася представникам Металургійного та Довгинцівського районів, які і посіли перші три місця. Серед команд Центрально-Міського району, більш підготовленими виявилися команди КЦМЛ та КЦМГ, що попали до першої двадцятки.

Другий забіг, у якому приймали участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл та вищих навчальних закладів, для Центрально-Міського району став більш успішним. Команда КПНЗ "ДЮСШ №3" серед спортивних колективів виборола ІІ місце. А учні Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених запас військовослужбовців вибороли І місце серед команд ПТУ міста.

вгору