Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Проведені зустрічі з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Проведені зустрічі з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відповідно до плану роботи виконкому районної у місті ради у березні поточного року службою у справах дітей виконкому районної у місті ради організовані та проведені зустрічі з опікунами, піклувальниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Мета заходу – удосконалення взаємодії між суб’єктами соціальної роботи  та опікунами, піклувальниками  щодо соціального захисту дітей вищевказаної категорії.

Задля  детального обговорення та подальшого вирішення питань, які виникають у родинах, вперше у районі збори проходять по мікрорайонам шкіл.

Так, опікуни та піклувальники, підопічні діти яких навчаються у  Криворізьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №№ 8, 23, 79, 123 Криворізької міської ради, вже мали змогу обговорити хвилюючі їх  питання.

Окреслюючи основний спектр порушених питань, варто зазначити, що під час проведення зборів опікунам, піклувальникам в черговий раз наголошено на їх правах та обов’язках відносно дітей.

Крім того,  на зборах було обговорено ряд питань:

- стан та порядок здійснення фінансування державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування;

- притягнення до відповідальності батьків, які позбавлені батьківських прав за несплату аліментів;

-  забезпечення права дітей пільгової категорії на оздоровлення і відпочинок та на здобуття повної середньої освіти;

- залучення дітей до позашкільної освіти та розвиток їх творчих здібностей;
 - стан виконання обов’язків опікунів, піклувальників щодо захисту законних прав та інтересів дітей.

Також, на збори був запрошений заступник директора з виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  123 Криворізької міської ради  Смолинська Олеся Володимирівна, яка провела з опікунами та піклувальниками бесіду на актуальну тему:  «Групи смерті. Причини участі дітей та симптоми». Смолинська О.В. надала рекомендації законним представникам дітей щодо недопущення участі їх підопічних у вищевказаних групах.

У квітні поточного року заплановано проведення подібних заходів у Криворізьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № № 22, 60.

вгору