Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Прогулянки у часі по проспекту Поштовому

Прогулянки у часі по проспекту Поштовому

Надзвичайно цікавий та змістовний захід — екскурсія по проспекту Поштовому, що проводять працівники Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих”, користується неабиякою популярністю серед допитливих юних криворіжців. Наше місто Кривий Ріг неможливо уявити без проспекту Поштового, а прогулянки цим проспектом – дуже популярне та обов’язкове заняття і для гостей міста, і для усіх його мешканців. Щоб отримати  задоволення від прогулянки, необхідно знати секрети цієї головної вулиці міста. Криворіжцям надзвичайно повезло, як повезло усім, хто любить Кривий Ріг, адже, історія, факти, події та усі секрети за останні 100 років зібрані в одній книзі Ігоря Рукавіцина – «Исторический путеводитель по Почтовой».

Учні КЗШ № 22, що відпочивають зараз у пришкільному таборі,     мали чудову нагоду ознайомитись з цим унікальним краєзнавчим виданням, а потім, здійснити пішу екскурсію головним проспектом міста Кривого Рогу.

Стали відкриттям для багатьох такі факти, що лише декілька будинків на криворізьких вулицях мали цифрову нумерацію, в адресних та довідкових книгах тих років адреса вказувалася по імені володарів будинків, сьогодні з будівель ХХ століття на проспекті Поштовому збереглося лише два будинки  - №№35, 39, а  Поштовий – це не тільки фасади будинків, а й двори та дворики, де можна спостерігати сліди історії. Такі факти дозволяють використовувати дане видання, як книгу-екскурсію та книгу-квест.

Хочеться подякувати працівників Центральної бібліотеки для дорослих за організацію таких цікавих заходів, адже вони роблять все можливе, щоб у сучасному часі інформаційних технологій підтримувати інтерес та зацікавленість підростаючого покоління до бібліотеки, до справжньої книги, до історії рідного краю, до справжнього, не віртуального життя.

вгору