Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про засідання районної комісії по вирішенню земельних спорів

Про засідання районної комісії по вирішенню земельних спорів

На засідання районної комісії по вирішенню земельних спорів, яке відбулося 10.10.2017 року запрошувались, як заявники, так і інші сторони, які зацікавлені в розгляді спору для всебічного та повного розгляду заяви.

Було розглянуто 1 звернення громадянина, з питання погодження суміжної межі земельної ділянки, зі сторони покинутого домоволодіння, при здійсненні її приватизації та занесення відомостей в базу даних автоматизованої системи Державного земельного кадастру про земельну ділянку, яке вирішено позитивно.

Розглянуто звернення з питання перешкоджання проходу власником суміжного домоволодіння через частину земельної ділянки, яка була відведена під сервітут для загального користування. Заявнику рекомендовано вирішувати вказане питання в судовому порядку.

Крім того, було розглянуто 1 звернення з питання правомірності встановлення паркану між суміжними домоволодіннями. Розглянувши надані правоустановчі документи на земельні ділянки та домоволодіння, комісія дійшла висновку, що дане питання можливо вирішити лише в судовому порядку.

На засіданні комісії було розглянуто 1 звернення громадян, з питання погодження суміжної межі земельної ділянки, при здійсненні її приватизації та занесення відомостей в базу даних автоматизованої системи Державного земельного кадастру про земельні ділянки, зі сторони двох сусідніх домоволодінь власники яких відмовляються узгоджувати суміжну межу. Під час розгляду звернення було з'ясовано, що суміжні межі двох сусідніх земельних ділянок частково проходять по господарським спорудам, власником яких є заявник. Всебічно розглянувши дану ситуацію комісія дійшла висновку, що у разі, неможливості досягнення, узгодження суміжних меж на основі добросусідства, заявниці рекомендовано вирішувати вказане питання у судовому порядку.

вгору