(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

Про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

До уваги суб’єктів господарювання!

На сьогодні залишається актуальною проблема вживання пива, алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Однією з головних причин є недотримання законодавства продавцями зазначеної групи товарів, їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. 

Адже цигарки і горілка – початок згубного шляху, на який несвідомо потрапляють підлітки.

Нагадуємо суб’єктам господарювання, в об’єктах бізнесу, яких здійснюється продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів, що згідно з Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (ст. 15-3) передбачено заборону щодо продажу пива (крім безалкогольних), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольного, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви, щодо досягнення покупцем 18-річного віку. 

У разі відмови покупця надати такий документ, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

Тож шановні підприємці! Звертаємося до Вас із проханням, неухильно дотримуватися Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Для оперативного реагування на факти порушення обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, у тому числі стосовно дітей, звертайтися за телефоном «гарячої лінії» 0675603916.

вгору