Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

Про забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  здійснення реабілітації дітей  з інвалідністю, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309, дітям з інвалідністю надаються реабілітаційні заходи.   

Для забезпечення  дитини  з інвалідністю реабілітаційними заходами  один із батьків дитини чи її законний  представник  подає до   управління праці та соціального захисту населення виконкому  районної у місті ради такі документи:

- заяву (у довільній формі) про направлення дитини до обраної реабілітаційної установи;

- паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження та/або інший документ, що посвідчує особу дитини;

- індивідуальну програму реабілітації, видану лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Вищезазначеним Порядком встановлено, що вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації (далі-ІПР), в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

З переліком реабілітаційних установ  можна ознайомитися  на офіційних  вебсайтах Мінсоцполітики, Фонду соціального захисту інвалідів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не повинна перевищувати для однієї дитини, яка відповідно до ІПР, за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступенів – 16 тис. грн., ІІІ ступеня – 25 тис. грн.

Отримати консультацію з питання забезпечення  дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами  можна звернувшись до  управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради за адресою:вул. Свято-Миколаївська, 27, щоденно з 8.00 до 16.00, крім вихідних, попередньо записавшись  за телефоном 097-712-77-19.

вгору