(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про виконання заходів соціально-економічного і культурного розвитку району

Про виконання заходів соціально-економічного і культурного розвитку району

У районі підведені підсумки виконання заходів соціально-економічного і культурного розвитку району за І півріччя 2021 року.

Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію та дефіцит бюджетних коштів, спільними зусиллями підприємств, установ, закладів району, за підтримки депутатів міської та районної у місті рад, вдалося втілити у життя проекти, передбачені заходами та Стратегічним планом розвитку міста на період до 2025 року.

Одним із пріоритетних напрямків реалізації заходів є будівництво та реконструкція об'єктів соціально-культурного призначення.

За програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у районі триває реконструкція стадіону «Спартак». На футбольному полі вже уклали натуральний газон. Підрядники працюють над оздобленням трибун. Стадіон по закінченню реконструкції перетвориться на сучасну арену. Тут можна буде проводити змагання з футболу, легкої атлетики та кросфіту.

У червні поточного року введено в експлуатацію підземний пішохідний перехід на вул. Лермонтова.  Після реконструкції у переході створені комфортні умови для пересування містян. Встановлене  сучасне освітлення та камери відеоспостереження. Для молодих мам з візочками та для людей з обмеженими фізичними можливостями діють сучасні електропідіймачі. Розпочата робота по капітальному ремонту мосту на вул. Староярмаркова. Останній раз ремонт мосту оновлювався більше ніж 50 років потому.

З метою якісного надання освітніх послуг та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти здійснено заміну технологічного обладнання харчоблоку ДНЗ №306, виконано поточний ремонт приміщень та будівель у 8 закладах освіти.

У КНП «Криворізька міська стоматологічна поліклініка №1» КМР» виконано капремонт пандусу до будівлі, встановлено протипожежну сигналізацію.

За кошти міського бюджету капітально відремонтовано 1 квартиру за на вулиці Алмазній, власниками якої, є діти позбавлені батьківського піклування.

З метою відновлення водності річки Стара Саксагань у квітні 2021 року  розпочато промивку русла річки. Фінансування заходів здійснюється за рахунок міського бюджету. На промивку русла подається вода з Карачунівського водосховища.

Окрім будівельних робіт у районі триває підготовка до початку осінньо-зимового періоду. До роботи у новому опалювальному сезоні КПТМ «Криворіжтепломережа» вже підготувало 14 котелень, замінено 313 п.м трубопроводів теплових мереж та відновлено теплову ізоляцію на 2,1 км мереж. 

З метою покращення якості житлового фонду управителями  ТОВ «Дивобуд» та ТОВ «Сітісервіс-КР» виконано ремонт покрівель у 57 будинках району, загальною площею 3,3 тис.м², поточний ремонт під'їздів у 5 будинках, замінено 2743,6 п/м інженерних мереж. 

На території району здійснено ремонт зовнішнього освітлення на вул. Миколаївське шосе, вул. Черняховського, вул. М.Ходича.

Виконано частковий ремонт 5 вулиць району та асфальтування дворової території на вул. О.Поля.

За кошти районного у місті бюджету здійснювались заходи з ремонту та утриманню об’єктів благоустрою.

Виконання заходів соціально-економічного і культурного розвитку у районі триває та перебувають на контролі у виконкомі районної у місті ради.

Інформує:
вгору