Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про відзначення у районі Міжнародного дня студентів

Про відзначення у районі Міжнародного дня студентів

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю.

В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України.

Традиції святкування Дня студента в Україні ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

В Україні святкують 2 дні студента – співпадаючий з Міжнародним днем студента 17 листопада і Тетянин день, святої покровительки всіх студентів. Це зручно, бо один день святкується перед початком сесії, а інший - по закінченні.

Звісно, це свято не пройшло повз Виконком Центрально-Міської районної у місті ради. Так, 13 листопада відбувся урочистий прийом голови районної у місті ради Сергія Нєженцева, який привітав кращих представників студентської молоді району зі святом. Серед кращих студентів району були представники Українського політехнічного технікуму, комунального вищого навчального закладу «Криворізький обласний музичний коледж», Криворізького економічного інституту державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана», Криворізького коледжу Національного авіаційного університету,  Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

Під час урочистої частини свята кращим студентам вручили грамоти та т цінні подарунки.

Також 13 листопада відбулись міські урочисті заходи з нагоди свята. Міський голова, Юрій Вілкул, привітав кращих представників студентської молоді міста. На святі були присутні і представники вищих навчальних закладів району, яким також було вручено грамоти та цінні подарунки. Трьом студентам, які досягли успіхів у навчанні було вручено стипендії ім.І.В.Гутовського.

вгору