До відома мешканців району, 10.05.2024 у виконкомі Центрально – Міської районної у місті ради відбулося засідання районної постійно діючої комісії з упорядкування розміщення тимчасових об'єктів для здійснення підприємницької діяльності, на якій розглядалося питання правомірності розташування тимчасових споруд – кіосків та павільйонів.
За результатами засідання, комісією рекомендовано власникам тимчасових споруд – кіосків на вул. Гірничих інженерів (вул. Пушкіна), біля буд. 1, та кіосків у складі ТЗК «вул. Кривбасівська» на вул. Петра Калнишевського, у термін до 16.05.2024 самостійно здійснити демонтаж вказаних тимчасових споруд та привести земельні ділянки до стану придатного для її подальшого використання.
Інформує: Відділ з питань земельних відносин