(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини

Про проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина має зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння, тому головним напрямком роботи служби у справах дітей виконкому районної у місті ради є питання збереження для дитини сім’ї та профілактика соціального сирітства. Проте, у випадках злісного невиконання батьками батьківських обов’язків по вихованню, навчанню та утриманню дітей, виконком районної у місті ради, як орган опіки та піклування, змушений звертатися до суду з позовом щодо позбавлення таких батьків батьківських прав.  

Службою у справах дітей виконкому районної у місті  ради вживаються вичерпні заходи для влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян.

Пріоритетними формами влаштування дітей вищезазначеної пільгової категорії є: усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

            Так, з метою соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 11.01.2022 на засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання про створення:

- дитячого будинку сімейного типу, в якому буде виховуватись 7 дітей;

- 2 прийомних сімей, де відчують сімейний затишок 2 дітей.

 Крім того, 6 дітей будуть влаштовані в сім’ї опікунів, піклувальників.  

Створення сім’ї для дитини, яка посиротіла, або залишилась без батьківського піклування, - це виважений і відповідальний крок.  Перш за все, їх треба сприймати такими, якими вони є, віддаючи їм частину свого серця та тепла. Створити їм всі умови для навчання, виховання і відпочинку. Навчити їх більше посміхатися і радіти життю, прищепити всі ті навички, котрі допоможуть їм в майбутньому стати повноцінними і щасливими громадянами.

Тому, якщо ви зважились на такий крок та бажаєте прийняти в сім’ю дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, звертайтесь до служби у справах дітей виконкому районної у місті ради, яка знаходиться за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд. 27.

вгору