Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення свята Першого старту

Про проведення свята Першого старту

 

16.09.2019 у комунальному-позашкільному навчальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3» відбулося свято Першого старту. На святі зібралось чимало гостей:  вихованці, тренери, батьки.

Особливо хвилюючим даний захід є для тих, хто вперше робить перші кроки у спортивній кар’єрі. Для юних спортсменів на базі закладу працюють секції з боксу, легкої атлетики, тенісу, хокею на траві, настільного тенісу, рукопашного бою, шахів та футболу. Під час урочистостей були представлені «юні зірки» спорту, які своїми перемогами прославляють не тільки дитячо-юнацьку школу, а й наше місто та державу. Серед кращих спортсменів закладу були відмічені:

-   Захарченко Сніжана, Тупотіна Аліса та Загнойко Яна, які стали бронзовими призерами Чемпіонату України з боксу.

-    Бірюков Артем та Остапенко Микита на Міжнародному турнірі з боксу у м. Баку (Азербайджан) зайняли друге місце та стали срібними призерами цих змагань.

-   Халецький Андрій на Міжнародному турнірі з боксу в м.Вільнюсі (Литва) зайняв друге місце та виборов срібну нагороду.
Підготували до успішного виступу спортсменів на змаганнях тренери-викладачі з боксу Биков Олександр Володимирович та Биков Андрій Олександрович.
- Мінаєва Юліана, вихованка тренера-викладача з шахів Казмірука Вадима В`ячеславовича на Чемпіонаті України з шахів стала срібною призеркою.
- Мажара Микита, вихованець тренерів Волошина А.А та Яковлєва С.В. на Чемпіонаті України з рукопашного бою зайняв третє місце.

- Іщенко Дарина стала дворазовою бронзовою призеркою Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих.

- Горова Оксана на Кубку Європи з рукопашного бою в Нідерландах зайняла третє місце ( тренер-викладач Яковлєв С.В.).

Доклав зусилля до організації виїзду на змагання та спішного виступу спортсменів тренер-викладач з рукопашного бою Волошин А.А. .

- Башта Кирило на чемпіонаті Європи з рукопашного бою в Польщі зайняв друге місце та став срібним призером цих змагань.
- Косов Артемій, Баранова Софія та Ахмедов Алі , вихованці тренера -викладача Яновського О.Ю. на Кубку Європи з рукопашного бою в Нідерландах вибороли 12 медалей ( 8 – золотих , 3 - срібних та 1 – бронзову).

- Тупотіна Аліса, Загнойко Яна,Захарченко Сніжана, Кочерга Катя,Ахмедов Алі та Сукач Діана стали претендентами на відзнаку Криворізького міського голови для обдарованих дітей та молоді.

Спортсмени ДЮСШ №3 не тільки успішно виступають на змаганнях але і виконують спортивні нормативи. В цьому році Нежидай Олександр виконав норматив Майстра спорту України з хокею на траві, 8 спортсменів стали кандидатами у Майстри спорту України та 15 спортсменів виконали норматив першого спортивного розряду.

Після привітань, наставних слів гостей свята та урочистостей, вихованців спортивної школи чекали веселі конкурси, на яких діти мали змогу поспілкуватися та позмагатися з різних дисциплін. 

вгору