(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про проведення профілактичних рейдових заходів «Діти вулиці»

Про проведення профілактичних рейдових заходів «Діти вулиці»

У лютому поточного року на території Центрально-Міського району м.Кривого Рогу були проведені профілактичні рейдові заходи «Діти вулиці», в яких прийняли участь працівники служби у справах дітей, комітету у справах сім'ї та молоді виконкому районної у місті ради та сектору ювенальної превенції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

У ході проведення вищезазначених профілактичних заходів перевірені умови проживання 17 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, які мешкають на території житлових масивів: Карнаватка, Чорногірка, мікрорайон Карачуни.

Крім того, виявлено неблагополучну багатодітну родину, в якій виховується троє дітей. Батьки дітей ніде не працюють, належним чином не займаються навчанням, вихованням та утриманням дітей, схильні до вживання спиртних напоїв. Житлово-побутові умови проживання родини незадовільні.

Службою у справах дітей виконкому районної у місті ради порушено клопотання перед Криворізьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області про притягнення двох батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Робота по виявленню дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах продовжується.

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради (вул.Свято-Миколаївська, 27, кабінет 409) звертається до небайдужих мешканців Центрально-Міського району з проханням повідомляти про неблагополучні сім'ї, в яких виховуються діти за телефоном (056) 493 83 05.

вгору