(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про проведення профілактичних рейдових заходів

Про проведення профілактичних рейдових заходів

Проведення профілактичних  рейдових заходів – це одна з форм роботи служби у справах дітей виконкому районної у місті ради, метою яких є перевірка умов проживання дітей, що перебувають на обліку в службі у справах дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надання їм соціального захисту та підтримки.

З настанням канікулярного періоду підвищується рівень травматизму в побуті серед дітей, виникає загроза життю та здоров’ю дітей через недостатній догляд за ними батьків. Це, насамперед, стосується неблагополучних сімей.

З метою недопущення випадків бездоглядності та травматизму серед дітей, 23.07.2019 службою у справах дітей виконкому районної у місті ради був проведений профілактичний рейдовий захід «Неблагополучна сім’я», в ході якого з сім’ї гр. О. було вилучено трьох малолітніх дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, яких направлено до КЗ «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

Під час проведення вказаного рейдового заходу з матір’ю проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо належного виконання нею батьківських обов’язків, створення необхідних умов для проживання і виховання дітей, та працевлаштування.

Робота по попередженню негативних проявів в сім'ях з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, перебуває на постійному контролі в службі у справах дітей виконкому районної у місті ради.

вгору