Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення інформаційної зустрічі зі студентами, з питання профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі

Про проведення інформаційної зустрічі зі студентами, з питання профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі

З метою профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі, запобігання зростання злочинності, попередження проявів жорстокості та з метою пропаганди здорового способу життя комітетом у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради постійно проводиться ряд заходів, основною метою яких є створення в свідомості молоді неприпустимості тютюнопаління, вживання алкоголю,  наркотичних речовин та їх пагубного впливу на здоров'я.

Так, 01.11.2019 відповідно до плану роботи комітету у справах сім’ї та молоді виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, на базі Українського політехнічного технікуму, відбулась інформаційна зустріч зі   студентами, з питання профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі.  Особлива увага приділялась питанню вживання наркотичних та алкогольних речовин.Зустріч проходила з залученням завідуючого центру «Вихід є», Підвалюком Сергієм Олександровичем, який на власному досвіді розповів, як один неправильний крок може змінити все життя. Він  закликав хлопців та дівчат до здорового способу життя. Студенти проявляли активність та задавали питання.

Всього у заході приймали участь близько 100 осіб студентської молоді.

вгору