Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення Дня фізичної культури і спорту у районі

Про проведення Дня фізичної культури і спорту у районі

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у Центрально-Міському районі 14 вересня 2019 року пройшло ряд спортивно-масових заходів.

Епіцентром районного спортивно-масового свята став парк ім. Ю.Гагаріна. Святкова програма була розпочата з проведення районної  легкоатлетичної естафети за участі учнівської та студентської молоді, у якій прийняло участь 15 спортивних колективів.

Після легкоатлетичної естафети була проведена урочиста частина святкової програми, у якій взяли участь почесні гості – в.о. голови, заступник голови районної у місті ради Логвінов С.В.,  керівник депутатської групи Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Криворізькій міській раді, голова громадського об’єднання «За рідне місто» Бабенко О.В., директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради Лавренко С.І.

 Під час урочистої частини заходу відбулося нагородження цінними подарунками ветеранів спортивного руху, кращих діячів та колективів сфери фізичної культури і спорту, а також концертна програма.

Змагальна частина свята передбачала проведення велозмагань серед дошкільнят та школярів, спортивні змагання «Спортивна родина – здорова дитина», районні змагання зі стрітболу серед дівчат та змагання з армрестлінгу серед студентської молоді. Крім того були проведені майстер-класи та відкритті тренування з різних видів спорту, а саме: рукопашного бою, тайського боксу, змішаних єдиноборств ММА, фітнесу та футбольної майстерності. Всі призери районних змагань були нагородженні грамотами та подарунками.

вгору