(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про проведення благодійної акції «Збираємо дітей до школи»

Про проведення благодійної акції «Збираємо дітей до школи»

1 вересня не тільки початок осені, а і для мільйонів школярів, студентів, їх батьків, а також вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань, яке відчиняє двері в новий світ дивовижних відкриттів і можливостей.

Цей день завжди залишається в пам'яті кожної людини. Новий життєвий етап починається у наймолодших учнів - першокласників. їх шкільний шлях буде сповнений нових вражень, важливих досягнень і перемог.

Вже стало традицією у Центрально-Міському районі на початку нового навчального року проводити благодійні заходи для дітей які опинились у складних життєвих обставинах.

Службою у справах дітей виконкому районної у місті ради була організована та проведена акція для дітей вищевказаної категорії «Збираємо дітей до школи». На урочистих заходах у закладах освіти району 60 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах отримали канцелярські набори.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів та досягти своєї мети у житті. Успіхів Вам у праці та навчанні!

вгору