Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про проведення акції для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, «Кожній дитині-подарунок від Діда Мороза»

Про проведення акції для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, «Кожній дитині-подарунок від Діда Мороза»

 

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення.

Тому саме на передодні Нового Року та Різдва Христового службою у справах дітей спільно з відділом освіти виконкому районної у місті ради проведено благодійну акцію для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, «Кожній дитині-подарунок від Діда Мороза».

Для дітей вищевказаних категорій  творчими колективами комунальних позашкільних навчальних закладів «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» та «Центр позашкільної освіти «Зміна» були організовані веселі святкові дійства та яскраві концертні програми.

Новорічні дива, які відбувалися біля святкових ялинок перенесли дітей у яскраву країну мрій та краси. Справжнє свято дітям зуміли подарувати щирі Дід Мороз та Снігуронька, які привітали усіх присутніх та побажали, щоб прийдешній рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут і взаєморозуміння.

Свята вийшли яскравими та веселими, а радісні посмішки дітей були нагородою для усіх присутніх.

По завершенню свят 245 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали солодкі новорічні подарунки.

вгору