(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про початок реалізації двох всеукраїнських проектів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю

Про початок реалізації двох всеукраїнських проектів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю

З метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО з інвалідністю, поліпшенню фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» спільно з управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» заплановано 04 листопада 2021 року початок реалізації двох всеукраїнських проектів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

Проект №1 «Професія для життя», термін реалізації проекту 31 день за професіями: «озеленювач», «робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «касир торговельного залу», «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Проект №2 «Повернувся з АТО-повернись до життя», термін реалізації проекту 46 днів за професіями: «озеленювач», «робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «касир торговельного залу», «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Реабілітаційні заходи включають в себе також: заняття ЛФК, сеанси спелеотерапії, сеанси масажу, заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти, заходи з соціальної адаптації, отримання юридичної допомоги.

Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» за адресою: м. Святогірськ, вул. Курортна, 13, проживання, харчування та відшкодування вартості квитків за рахунок організаторів.

Учасникам проектів при собі мати: паспорт (оригінал); пенсійне посвідчення (оригінал і копію), за наявністю; довідку від сімейного лікаря про епідоточення; індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю (ІПР -копію); довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією

(МСЕК, оригінал і копію); довідку про щеплення або чинний (72 години) негативний ПЛР-/експрес-тест. До участі у проекті запрошуються учасники АТО із числа осіб з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану здоров'я.

Інформацію про участь у вищезазначених заходах надсилати на електронну адресу: reabproekt@gmail.com

Телефони для довідок: (066) 02-83-111 (Кузьменко Ігор Анатолійович); (050) 06-47-769 (Гаврильченко Едуард Олександрович).

вгору