(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про організацію роботи з превентивного виховання в закладах загальної середньої освіти

Про організацію роботи з превентивного виховання в закладах загальної середньої освіти

Булінг (цькування) -тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого і молодіжного середовища. Сьогодні, у процесі реформування системи освіти, проблеми цькування і насильства у шкільному середовищі дуже часто стають перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Допомога дорослих дуже потрібна дітям у будь-якому віці, особливо якщо дії кривдників можуть завдати серйозної шкоди фізичному та психічному здоров'ю. Заклад освіти відіграє важливу роль у створенні умов для здобуття учнями знань у безпечному освітньому середовищі, формуванні ставлень та навичок, які потрібні, щоб уникнути та запобігти проявам насильства, безконфліктного спілкування.

Сучасною практикою роботи заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти району є проведення заходів з протидії булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та матеріалів сайту stop-sexting.in.ua. Так, у закладах освіти Центрально-Міського району проводяться виховні години, години спілкування з елементами тренінгу, факультативні заняття, перегляди тематичних відеороликів, просвітницькі заняття на тему «Скажемо булінгу – НІ!», «Боремося з агресією», «Як вийти з конфліктної ситуації?», «Тролінг і кібербулінг. Як бути?», «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу», «Булінг: поняття, ознаки, відповідальність».

Питання щодо організації роботи з превентивного виховання в закладах загальної середньої освіти району знаходиться на постійному контролі у відділі освіти виконкому районної у місті ради.

Інформує: Відділ освіти
вгору