Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про обіг регулювання реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Про обіг регулювання реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Шановні суб’єкти господарювання!

 

На сьогодні залишається актуальною проблема вживання  алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніми. Однією з головних причин є недотримання законодавства продавцями зазначеної групи товарів, їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. 

Відповідно до ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця  надати  такий  документ,  продаж  вищезазначених виробів такій особі забороняється. 

            Тож шановні підприємці! Звертаємося до Вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства України про обіг регулювання реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів,  не продавати дітям підакцизної групи товарів, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління!

вгору