Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

Громадяни з обмеженими фізичними можливостями можуть набути робітничу професію у Подільському спеціальному навчально–реабілітаційному соціально–економічному коледжі  за рахунок коштів  державного бюджету.

            Навчання у коледжі здійснюється за рівнем вищої навчальної освіти «Перший (бакалаврський) рівень» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі повної загальної середньої освіти та освітньо – кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, по завершенню терміну навчання студенти здобувають освітній ступінь бакалавр.

            Також підготовка фахівців здійснюється за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» за спеціальностями «Облік та оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» на основі базової загальної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника, по завершенню терміну навчання студенти здобувають кваліфікацію молодшого спеціаліста.

            Окрім молодих людей з обмеженими фізичними можливостями можуть навчатися діти–сироти, напівсироти, особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС, особи з інвалідністю внаслідок війни, переселенці зі сходу, учасники бойових дій.

            Зараховані  на навчання до коледжу особи з інвалідністю забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне навчання, чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога).

            Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну навчально–матеріальну базу, сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр.

            Створено безперешкодні умови для навчання студентів, які переміщуються на візках.

Отримати  консультацію із зазначеного питання можна в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради  за адресою: вул. Свято – Миколаївська, буд. 27, з понеділка  по п’ятницю з 8.30 до 17.00, каб. №210, телефон для довідок (0564) 4938240».

вгору