(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Про надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям міста

Про надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям міста

Комітет у справах сім’ї та молоді виконкому Центрально-Міської районної у місті ради повідомляє, що з метою підтримки багатодітних сімей у м.Кривий Ріг, надається матеріальна допомога багатодітним сім’ям міста та багатодітним сім’ям, що складаються з  внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з окупованої території та із зони проведення антитерористичної операції на сході України й операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях і взяті на облік в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

         Матеріальна допомога виплачується коштом міського бюджету.  На кожну дитину нараховується 1 тис. грн. Допомога нараховується лише на дітей, які зареєстровані в Кривий Ріг.

         Для отримання матеріальної допомоги необхідно надати до виконкому Центрально-Міської районної у місті  ради такі документи:

- особисту заяву на ім’я міського голови (додаток);

- письмову  згоду на збір та обробку персональних даних, необхідних для призначення матеріальної допомоги (додаток);

- повідомлення про те, що допомога виплачується на дітей, які зареєстрованим у м.Крвий Ріг (додаток);

- копії паспортів батьків;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера);

- копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

- копії свідоцтв про народження дітей.

Кожну копію нобхідно завірити (згідно з оригіналом, дата, підпис).

          У разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне, надається довідка про те, що батьки  за іншим місцем реєстрації матеріальну допомогу не отримували.

            У разі звернення за матеріальною допомогою внутрішньо переміщеної особи, до пакета документів додається копія довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, видана управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради за місцем перебування на обліку.

         На період карантину вищезазначені документи можна направити поштою на адресу виконкому: 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Свято-Миколаївська, 27.

вгору