(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про мобільний офіс у селищі Авангард

Про мобільний офіс у селищі Авангард

Шановні мешканці Центрально-Міського району, а особливо — селища Авангард! 24 листопада 2021 року за адресою: селище Авангард, вул.Авангардна, буд.8, біля Криворізької гімназії №104 Криворізької міської ради буде здійснювати свою роботу Мобільний офіс міста Кривого Рогу.

Мобільний офіс муніципальних послуг — це спеціально обладнаний автомобіль, в якому мешканці району матимуть змогу у форматі «єдиного вікна» отримати наступні послуги та консультації:

  • з питань призначення соціальних допомог і субсидій, консультації з виплати субсидій у грошовій формі; прийом документів на оформлення часткової компенсації (1000,00 грн) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення;
  • реєстрація нерухомого майна, бізнесу, місця проживання громадян, видача довідок;
  • консультації, у тому числі з питань оформлення закордонного паспорта, паспорта громадянина України у вигляді ID картки, пакетних послуг, видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів, отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

 В обслуговуванні заявників Мобільного офісу задіяні адміністратор Центру адміністративних послуг, фахівці відділу реєстрації місця проживання громадян, управління праці та соціального захисту населення, а також можуть бути залучені і інші спеціалісти за послугами, на які отримано заявки.

У зв’язку з переведенням міста Кривий Ріг у «червону» зону епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, виїзди Мобільних офісів муніципальних послуг для обслуговування замовників послуг здійснюються з обов’язковим використанням засобів індивідуального захисту та дотриманням принципів соціального дистанціювання.

вгору