(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про лабораторні дослідження якості води водних об'єктів району

Про лабораторні дослідження якості води водних об'єктів району

У рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища з метою контролю якості води річок Саксагань та Інгулець Відокремленим структурним підрозділом "Криворізький районний відділ Державної установи "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб  Міністерства охорони здоров’я України" щомісяця здійснюються лабораторні дослідження якості води водних об'єктів району. Результати досліджень показують значне забруднення води у річках, що викликає занепокоєння виконкому районної у місті ради.

Районною робочою групою з питань охорони навколишнього природного середовища спільно з представниками Криворізького  районного управління поліції  ГУНП  в Дніпропетровській області проведені рейдові заходи щодо виявлення порушників, які здійснюють скид неочищених побутових вод до водних об’єктів.  До порушників вжиті заходи адміністративного впливу.

З метою попередження забруднення водних об’єктів звертаємо увагу мешканців приватних домоволодінь,  розташованих на території району, щодо  необхідності дотримання Правил благоустрою у місті Кривому Розі та недопущення несанкціонованих витоків.

Нагадуємо, що за скоєння  вищевказаних правопорушень передбачена  адміністративна відповідальність  за ст. 152 КУпАП  із застосуванням штрафних санкцій.

Бережіть водні об’єкти та навколишнє природне середовище від забруднення!

вгору