(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Про експлуатацію газових, твердопаливних та рідкопаливних котлів

Про експлуатацію газових, твердопаливних та рідкопаливних котлів

З метою запобігання шкідливого впливу на атмосферне повітря та створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців району,  виконком районної у місті ради нагадує суб'єктам господарювання усіх форм власності, що згідно з  природоохоронним законодавством України, експлуатація газових, твердопаливних та рідкопаливних котлів заборонена без отримання дозвільних документів.

Суб’єктам господарювання, які використовують газові, твердопаливні та рідкопаливні котли, необхідно:

-  отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря із урахуванням вимог ст.11-111 Закону України «Про охорону атмосферного повітря;

            - сплачувати екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.240 Податкового кодексу України»).

Постановою КМУ від 18.03.2022 №314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» передбачено отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами викидів за декларативним принципом.

Зокрема, у період воєнного стану, право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання на підставі подання до Міністерства економіки декларації  про провадження господарської діяльності, без отримання дозвільних документів.

Додатково повідомляємо, що управління екології виконкому Криворізької міської ради  може надати змістовні роз’яснення суб’єктам господарювання  щодо розрахунку екологічного податку та обсягів викидів від котлів.

вгору