Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Про Центр

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ЦЕНТР

Законом України "Про адміністративні послуги" визначено правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, пов’язані з наданням адміністративних, інших публічних послуг. Створення зручних і доступних умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, що сприяє підвищенню рівня та якості життя мешканців району, є одним із пріоритетних завдань виконкому районної у місті ради.

Рік створення Центру: 2012

МЕТА функціонування Центру надання послуг: забезпечення відкритості і прозорості умов при розгляді звернень громадян, суб’єктів господарювання, запровадження сучасних ефективних форм надання публічних послуг мешканцям району.

Площа Центру: 91,2 м2

Приміщення Центру поділяється на три зони:


Перша зона – це зона надання довідково – інформаційних послуг, де цілодобово працюють 4 інспектори сектору по роботі зі зверненнями громадян загального відділу, які у телефонному режимі надають довідкову інформацію, реєструють звернення громадян на "прямий" телефон голови районної у місті ради та заявки громадян щодо вирішення аварійних ситуацій у районі.

Друга зона – зона очікування, в якій створені комфортні умови для споживачів, працює координатор центру, який надає консультації, довідки, інформації споживам, знайомить їх з переліком та процедурами надання послуг, надає допомогу в оформленні заяв, інформаційних запитів. Одночасно мешканці мають згоду переглянути актуальну довідкову та статистичну інформацію на інформаційному теле-табло.

Третя зона – 1 спеціаліст здійснює реєстрацію листів, заяв з пакетами документів, необхідних для отримання послуг, засвідчує копії документів, у разі необхідності, виготовляє ксерокопії деяких документів; 1 спеціаліст реєструє письмові звернення громадян та громадян на особистий прийом до керівництва виконкому. У третій зоні надаються консультації суб’єктам звернень у телефонному режимі, здійснюється попередній запис на отримання послуг.

Інформаційне забезпечення: теле-табло; сектор довідково-інформаційних послуг; сторінка "Центр надання послуг" на офіційному веб-сайті виконкому районної у місті ради в мережі Інтернет; сенсорний інформаційний кіоск.

Матеріально-технічне забезпечення Центру:
– 5 комп’ютерів
– 4 принтери
– 1 копіювальний апарат

вгору