Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Привітали ювіляра

Привітали ювіляра

У нашому місті працює дуже багато відомих, талановитих, цікавих людей, які живуть у постійному творчому процесі та надзвичайно віддані своїй справі. Один з таких – Михайло Іванович Овчинников, викладач та керівник духового оркестру КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №2».

31 жовтня М.І.Овчинников святкував в рідних стінах школи мистецтв свій ювілей та 45-ти річчя творчої діяльності. Ювіляр приймав вітання від заступника міського голови виконкому Криворізької міської ради  Бєрлін Валентини Миколаївни та голови виконкому Центрально-Міської районної у місті ради Нєженцева Сергія Володимировича.  Творча  та викладацька діяльність М.Овчинникова високо оцінена міською та районною владою – нагороджений ювіляр нагрудним знаком «За заслуги перед містом» та Почесною грамотою виконкому Центрально-Міської районної у місті ради. Багато теплих, щирих слів лунало в цю урочисту мить на адресу М.Овчинникова – від директора та викладачів школи мистецтв №2, колег, музикантів музичного коледжу. Урочистий захід було пронизано, немов «червоною ниткою», виступами  духового оркестру та його солістів, учнів Михайла Івановича. За останні 5 років духовий оркестр школи мистецтв №2 набрав добрих творчих обертів, є постійним, бажаним учасником міських та районних культурно-масових  заходів до свят державного значення, інших урочистих подій.

Головною метою діяльності цього прекрасного викладача є виховання, підготовка та підтримка талановитих дітей, що прагнуть навчитися високому мистецтву, оволодіти різними музичними інструментами та стати справжніми музикантами. Михайло Іванович сміло пишається своїми випускниками та своїми нинішніми учнями, а вони відповідають йому взаємністю та відмінними показниками у навчанні. Як же добре, що у наших дітей є такі викладачі музики – учителя з великої букви!.

вгору