Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація нового номеру альманаху «Саксагань»

Презентація нового номеру альманаху «Саксагань»

На минулому тижні Центральна бібліотека КЗК «Міська бібліотека для дорослих» знову гостинно відчинила двері для своїх читачів для чергової презентації нового  номеру (видання  № 3-4  за 2017 рік)  літературно-художнього  та публіцистичного  альманаху  «Саксагань».  Альманах  «Саксагань» признаний, як читачами, так і самими авторами, не тільки в нашому місті, а далеко за його межами. Це своєрідна хрестоматія з літератури  нашого краю.

Презентував альманах «Саксагань»  головний редактор, член Національноі спілки журналістів України, літератор Андрій Дюка.

В цікавій розмові з гостями заходу А.Дюка розповів про  історію створення  альманаху, що перекликається з його родиною, адже засновником виступив батько Андрія - А.Липицький.

Перший номер альманаху «Саксагань»  вийшов в 1991 році, а в кінці 2017 року  криворіжці урочисто відзначили 100-й випуск! В номері  3,4 за 2017 рік, що є продовженням сотого, опубліковані твори криворіжських поетів та прозаїків, яких уже немає з нами – А.Липицького, О.Старікова, Ю.Камінського та інших. Андрій Дюка поділився цікавми спогадами та фактами з біографії відомих людей, показав  фото з архівів Центральної бібліотеки. Всі вони у свій час були бажаними гостями літературної вітальні при Центральній  бібліотеці.

На  сторінках альманаху ви відкриєте для себе багато нових, чудових імен, нову поезію та прозу. Під час зустрічі Андрїй Дюка декламував багато віршів, читав уривки з творїв,  познайомив  присутніх  з сучасними авторами. Фотохудожник Павло Лінський створив чудову обкладинку альманаху «Саксагань» та був особисто присутній на презентацїї. В альманаху представлена, також, надзвичайна галерея: картини Віктора Новаха, Андрія  Дюка, Павла Лінського, Юрія Сича.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей Центрально-Міского району до Центральної бібліотеки для дорослих (пр. Поштовий, 42), де ви  зможете   ближче ознайомитись з альманахом «Саксагань» - з першого випуску до останнього, почитати прозу, поезію, публіцистику наших талановитих земляків.

 

вгору