Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація нового фотоальбому в Центральній бібліотеці

Презентація нового фотоальбому в Центральній бібліотеці

Презентація нового фотоальбому "КРИВИЙ РІГ - яскраві сторінки" відбулася наприкінці минулого тижня в Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих».

Міський голова Юрій Григорович Вілкул привітав усіх присутніх з цією важливою подією в культурному житті міста і вручив Подяки фотографам, фотохудожникам та всім учасникам створення цього фотоальбому.

На урочистій презентації були присутні  багаточисельні почесні гості - заступник міського голови Полтавець Андрій Анатолійович, голова Центрально-Міської районної у місті ради Нєженцев Сергій Володимирович, координатор ГС «Зелений центр» МЕТІНВЕСТ" Мурашко Дмитро Михайлович, представники інших організацій і підприємств, які  брали участь в створенні  нового краєзнавчого видання.

Добра традиція склалася під час проведення презентацій нових видань – частину тиражу автори передають у дар бібліотекам міста. Тепер кожен читач  має можливість ознайомитись з новим фотоальбомом у бібліотеках Кривого Рогу.

Працівниками Центральної бібліотеки було оформлено книжкову виставку, де  представлено фотоальбоми Кривого Рогу різних років, починаючи з 1963 року, які зберігаються в Центральній бібліотеці.

Відтепер новий, яскравий, сучасно оформлений фотоальбом міста Кривого Рогу займе своє особливе місце в краєзнавчих фондах бібліотек, та буде цікавим як для мешканців міста так і для його  гостей.

вгору