Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація нової книги В.Бухтіярова в історико-краєзнавчому музеї

Презентація нової книги В.Бухтіярова в історико-краєзнавчому музеї

13 березня 2019 року в КЗК “Міський історико-краєзнавчий музей” відбулася презентація нової книги відомого криворізького журналіста, письменника Володимира Пилиповича Бухтіярова «Битва за Кривбас», в якій взяли участь викладачі вищих навчальних закладів, коледжів, загальноосвітніх шкіл, краєзнавці, науковці, співробітники музеїв. Запрошені мали нагоду ще раз доторкнутися до теми війни, почути від самого автора, як він збирав документи та факти для своєї книги, про зустрічі з земляками - героями книги, про цікаві та незнайомі широкому загалу, факти щодо визволення міста Кривого Рогу.

Перша  презентація цієї книги пройшла напередодні 75-ї річниці визволення міста Кривого Рога від нацистських загарбників в Центральній бібліотеці для дорослих. Нова книга присвячена саме цій темі – бойовим подіям осені1943-го та зими 1944 року на території Криворіжжя.
На презентації були присутні почесні гості: Бабенко Ольга Володимирівна – депутат Криворізької міської ради, голова громадської організації «За рідне місто», Степанюк Дмитро Петрович - голова громадської організації «Координаційна рада «Кривий Ріг – моє місто», народний депутат України другого скликання, заслужений працівник промисловості України, доктор філософії в області права. 
Саме за спільною ініціативою та підтримки цих громадських організацій було видано книгу «Битва за Кривбас».
За доброю традицією, що склалася під час таких презентацій, 41 екземпляр нової книги В.Бухтіярова «Битва за Кривбас» організатори подарували закладам освіти, представники яких були присутні на заході.     Дякуємо автору та усім причетним за збереження історії нашого краю та вагомий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління!

вгору