Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація нової книги Г.Туренка

Презентація нової книги Г.Туренка

На минулому тижні в Центральній бібліотеці для дорослих відбулася творча зустріч читачів з криворізьким письменником, поетом і журналістом Григорієм Туренко, який представив свою книгу «Подземное Поднебесье».     Унікальність цього нового видання в тому, що під однією обкладинкою вміщається і друкована версія п'єси «Подземное Поднебесье», і графічний роман в стилі коміксів «Легенда о пропавших рудокопах», і сценічні ескізи по мотивам п'єси автора Ігоря Рукавицина.  

Письменник розповів присутнім історію написання п'єси, основні її ідеї, про те, чому вона не була поставлена у театрі (в книзі є глава про це «Пока живет надежда»), відповів на питання читачів. І хоча п'єса «Подземное Поднебесье» була написана приблизно два десятиріччя тому, вона не втратила своєї актуальності, адже, розповідається в ній про трагічні моменти історії нашого міста. Читачі дізналися, також, про перспективу постановки цієї п'єси в театрі та про сумісний проект з відомим письменником, краєзнавцем, членом Національного союзу краєзнавців України Ігорем Рукавициним. Саме І.Рукавицин став автором ідеї, консультантом і продюсером ілюстрованої частини книги та саме йому належить ідея створення аудіовистави по мотивам п'єси «Подземное Поднебесье» і графічного роману «Легенда о пропавших рудокопах».  Незвичайний формат нової книги обов'язково пригорне увагу підростаючого покоління та молоді до історії нашого міста.

За доброю традицією, що склалася під час таких заходів, бібліотеки отримують в дар частину тиражу нової книги Г.Туренка. Присутні на заході представники закладів освіти, дитячих бібліотек та бібліотек для дорослих отримали книгу в подарунок. Надзвичайно вдячні бібліотечні працівники побажали автору нових творчих досягнень та нових книг.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району пізнати більше про історію міста Кривого Рогу, з цією метою завітати до відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (пр. Поштовий, 42).

вгору