Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація книги в Центральній бібліотеці

Презентація книги в Центральній бібліотеці


В Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбулася довгоочікувана презентація нової книги «Железорудное Криворожье на рубеже ХІХ-ХХ веков: европейский взгляд». Дане видання – це переведене, коментоване та актуалізоване  видання книги Жюля Кордевинера 1902 года «Géologie de Krivoï-Rog et de Kertsch. Production sidérurgique de la Russie méridionale». Це вже друга книга  із серії «История горного дела» та є результатом колективної праці авторів-однодумців, популяризуючих  історію міста Кривого Рогу та історію гірничої справи. Авторами цього унікального видання є: Микола Іванович Ступник – доктор технічних наук, професор, ректор Криворізького національного університету та Ігор Анатолійович Рукавіцин – краєзнавець, письменник, член національної спілки краєзнавців України.

Присутні на заході гості мали унікальну можливість в цей день зустрітися з авторами та ближче дізнатися від учасників проекту про історію  створення книги, нові факти з історії гірничої справи, бельгійські інвестиції тих часів та багато інших маловідомих фактів. Нову книгу «Железорудное Криворожье» приємно відрізняє сучасний дизайн, подача матеріалу, велика кількість фотографій, ілюстрацій, професійні коментарі спеціалістів, що робить її надзвичайно цікавою для всіх, хто бажає знати більше з історії розвитку міста Кривого Рогу.

Вихід нового краєзнавчого видання – важлива подія в культурному житті міста та не тільки для краєзнавців, вузьких спеціалістів, а і для усіх, хто цікавиться, вивчає історію нашого міста. А ще – це важлива подія в житті бібліотек міста, оскільки існує добра традиція – частину тиражу автори передають у дар бібліотекам. Велика честь бібліотекам міста – отримати такий дар для читачів, адже краєзнавча література має особливу цінність для бібліотек.

Прекрасно оформлені видання займуть гідне місце в фондах публічних бібліотек міста та обов’язково знайдуть своїх допитливих читачів. А працівники закладів культури завжди раді такій плідній співпраці!

вгору