Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Презентація книги О.Стрельник

Презентація книги О.Стрельник

В Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбулася презентація книги Олени Стрельник «Турбота, як робота. Материнство у фокусі соціології».
Як та чому змінюється сучасне материнство? Що означає бути матір’ю в сучасній Україні? Як державна політика та ринок праці впливає на матерів? Яка країна є більш комфортною для матерів? Як виглядає повсякдення мам, які працюють за наймом? Що таке інтесивне материнство? Завдяки яким ресурсам матері поєднують оплачувану та репродуктивну працю? Як оцінюють у суспільстві татову турботу і мамину? Як материнство пов’язане з ґендерною нерівністю та як можна змінити цей ґендерний порядок?

Цікаво та важливо було почути відповіді присутнім на зустрічі саме від фахівця – Олени Стрельник, кандидата соціологічних наук, ґендерної дослідниці, доктора факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зустріч з автором було організовано ініціативною групою «Рівні у кривому», яку створили читачі у 2017 році з метою популяризації та сприяння гендерної рівності у Кривому Розі. Свою діяльність засновники групи планують у форматі просвіти широких верств населення щодо проблеми дискримінації за ознакою статі та гендерної ідентичності. Мета місцевої ініціативної групи – реалізувати ідеї різноманітного, інклюзивного та гендерно чутливого світу, сприяти досягненню рівності прав та можливостей у сучасному суспільстві. Модератором заходу була одна із авторів проекту Ольга Костіна. 
Незабаром книга Олени Стрельник «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології» з’явиться у фондах Центральної бібліотеки і ми рекомендуємо її до обов’язкового прочитання тим, хто планує стати батьками, а також усім, хто цікавиться темою материнства і гендерною проблематикою.
Приємно відзначити, що  на цій творчій зустрічі були присутні чоловіки. Бібліотекарі бачать у цьому добрий знак!

вгору