(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Підрозділи | Фінансовий відділ | Повноваження відділу

Повноваження відділу

Фінансовий відділ є структурним підрозділом виконкому районної у місті ради, утворюється районною у місті радою, підпорядковується виконавчому комітету і безпосередньо – заступнику голови  районної у місті ради. Відділ є юридичною особою, має свою печатку, штампи та утримується за рахунок коштів районного у місті бюджету.Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Бюджетним Кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», постановами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, рішеннями районної у місті ради та її виконавчого комітету,  розпорядженнями голови районної у місті  ради, Регламентом районної у місті ради, Регламентом виконкому районної у місті ради та Положенням про фінансовий відділ виконкому районної у місті ради.

Основні функції відділу:

1. Готує необхідні фінансові показники і пропозиції щодо складання проекту районного у місті бюджету відповідно до Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Здійснює функції із складання районного у місті бюджету, готує проекти рішень виконкому районної у місті ради про його погодження та районної у місті ради про його затвердження на основі визначеного міською радою складу доходів та видатків.

3. Забезпечує виконання бюджету, внесення змін до нього, підготовку звіту про виконання районного у місті бюджету та оприлюднення інформації про районний у місті бюджет відповідно до чинного законодавства України.

4. Проводить фінансування видатків:

4.1 на утримання виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі» Криворізької міської ради;

4.2 на підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, виплату компенсації непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;

4.3 на проведення заходів у галузях соціального захисту, культури, фізичної культури і спорту, молоді, сім’ї, жінок та дітей, розвитку місцевого самоврядування;

4.4 на утримання, капітальний та поточний ремонти, реконструкцію об’єктів житлово-комунального господарства та благоустрою, елементів благоустрою, що перебувають на балансі виконавчого комітету районної у місті ради та його відділів, управлінь, інших виконавчих органів, а також на придбання та встановлення елементів благоустрою (зупиночних павільйонів, обладнання (елементів) дитячих, спортивних та інших майданчиків, дорожніх знаків відповідно до схем організації дорожнього руху та/або приписів патрульної поліції тощо);

4.5 за рахунок міжбюджетних трансфертів, визначених рішенням про міський бюджет;

4.6 за рахунок цільових фондів, утворених районною у місті радою;

4.7 за рахунок резервного фонду, утвореного районною у місті радою.

5. Здійснює загальну організацію та управління виконанням районного у місті бюджету, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання районного у місті бюджету.

6. Здійснює контроль за дотриманням бюджетними установами, закладами, які розташовані на території району і утримуються за рахунок коштів міського та районного у місті бюджетів, чинного законодавства щодо використання бюджетних коштів за всіма напрямками і видами витрат.

7. Забезпечує фінансування послуг щодо оформлення та інвентаризації справ на нерухоме майно, визнане відумерлою спадщиною.

вгору