(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27

Повноваження управління

Основними завданнями управління є:   

1. Організація  виконання та здійснення контролю за реалізацією в районі державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати, охорони та умов праці, безпечної життєдіяльності, зайнятості, пенсійного забезпечення, соціального захисту пільгових категорій населення, в тому числі громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки.

2. Виконання цільових заходів та програм соціально-економічного та культурного розвитку району і міста, поліпшення стану безпеки умов праці та виробничого середовища, здійснення заходів, пов’язаних з охороною праці, передбачених у заходах соціально-економічного розвитку району.

3. Організація виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища осіб з інвалідністю, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інших категорій населення, які потребують підтримки, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем їх проживання.

4. Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, виконання програм і здійснення заходів у цій сфері.

5. Забезпечення призначення і виплати усіх видів соціальних допомог та компенсацій, встановлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

6. Здійснення персоніфікованого обліку громадян пільгових категорій.

7. Здійснення нагляду за призначенням і виплатою пенсій (перерахунків) відділом з питань призначення та перерахунків пенсій №16 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

8. Організація роботи щодо удосконалення форм і засад соціального партнерства, співробітництва органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців.

9. Здійснення заходів щодо планування, підготовки, оприлюднення проектів, регуляторних актів, оптимізації доступу громадян до інформаційних ресурсів району та міста, віднесених до компетенції управління.

вгору