(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту регуляторного акта

рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу

 

Чинним законодавством України визнано Державну регуляторну службу України уповноваженим органом з підготовки пропозицій щодо удосконалення проєктів регуляторних актів відповідно до принципів державної регуляторної політики.

Відповідно до пункту 7 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів» органи місцевого самоврядування затверджують правила додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, якими з урахуванням особливостей окремих територій установлюють заборони та обмеження відносно певних видів діяльності, що супроводжуються утворенням шуму, а також визначають порядок проведення заходів з використанням вибухових речовин і піротехнічних виробів.

            Проєкт рішення розроблений відповідно до статті 32 Закону України «Про систему громадського здоров’я», згідно з яким органи місцевого самоврядування під час здійснення будь-яких видів діяльності з метою запобігання утворенню шуму й зменшення його шкідливого впливу на здоров’я людини зобов’язані здійснювати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні й інші заходи із запобігання утворенню та зниження шуму до рівнів, визначених державними медико-санітарними нормативами та правилами, установленими відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року №463 «Про затвердження Державних санітарних норм допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови».

Регуляторний акт забезпечує права й законні інтереси громадян та суб’єктів господарювання. Органи місцевого самоврядування затверджують Правила додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу (надалі − Правила), де основні вимоги визначені відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про систему громадського здоров’я», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону атмосферного повітря», Постанов Кабінету Міністрів України від 05 січня 2021 року №8 «Про затвердження Технічного регламенту піротехнічних виробів» та 09 травня 2023 року №456 «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року №463 «Про затвердження Державних санітарних норм допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови» та інших законодавчих актів України.

Запропоновані Правила розповсюджуються на громадян міста, суб’єктів господарювання, зареєстрованих у місті або за його межами, але мають на території міста об’єкти бізнесу.

            Проєкт поданий відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому. Аналіз регуляторного впливу підготовлено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, зі змінами, унесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151.

Пропозицій та зауважень від громадян та суб’єктів господарювання до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу не надходило.

Надійшли окремі пропозиції від Державної регуляторної служби України щодо удосконалення проєкту регуляторного акта, які усі були враховані в доопрацьованому проєкті рішення.

Зі змістом зведеної таблиці пропозицій і зауважень можна ознайомитися на офіційній сторінці виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет. 

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 02.04.2024 в місячний термін:

- відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б, каб. 522, тел. (0564)92-04-33, електронна адреса: upns@kr.gov.ua);

- управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б, каб.420, тел.(0564) 92-25-89, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

            З вказаним проєктом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних вебсторінках в мережі Інтернет:

            - Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» https://kr.gov.ua/;

            - виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: http://mtlrg-kr.gov.ua/, http://dlgr.gov.ua/, http://www.pokrovkr.gov.ua/, http://ing-org.gov.ua/, https://srvk.gov.ua/, http://trnvk.gov.ua/, http://vykonkom-tsmkr.gov.ua/

            Додаткову інформацію можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б, каб.417, 418, тел. (0564)92-25-89.

Додатково буде проведено громадські слухання з обговорення доопрацьованого проєкту рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу. 

Дата, місце та час його проведення: 19.04.2024, о 15.00, каб. 522 приміщення 3 корпусу виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б) у режимі відеоконференції. Долучитися до відеоконференції можна за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/2578566345?pwd=bGRlZENCeFFEaXQ5Z0tQT3k0Z2svdz09&omn=85789922646  Ідентифікатор конференції: 257 856 6345. Код доступу: t93RWh

Тема громадських слухань: обговорення доопрацьованого проєкту рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу. 

Відповідальна особа за проведення обговорення та її контактні телефони:

- відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому (начальник – Милованов Ігор Володимирович) адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36Б, каб. 522, тел. (0564)92-04-33, електронна адреса: upns@kr.gov.ua;

- управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (начальник – Рижкова Ірина Олексіївна), адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1,    каб. 510, тел. (0564) 92-25-89, електронна адреса: urp@kr.gov.ua.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: на офіційній вебсторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет www.kr.gov.ua  (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна БазаÞ «Обговорення проектів регуляторних актів») та міській газеті «Червоний гірник» від 02.04.2024.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення доопрацьованого проєкту вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській газеті «Червоний гірник», на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

вгору