Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Послуга "муніципальна няня"

Послуга "муніципальна няня"

Відповідно до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68, компенсація послуги “муніципальна няня” надається отримувачам послуги “муніципальна няня” за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”.

Для підтвердження зайнятості батьків необхідно долучити до особової справи копію трудової книжки, а для фізичних осіб - підприємців довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

Право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня” мають особи у разі догляду за дитиною з інвалідністю, якій не виповнилося 3 роки.

З 02.10.2020 відповідно змін до вищезазначеного Порядку, компенсація послуги “муніципальна няня” не призначається:

- у разі перебування особою у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- у разі перебування особою у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, яка разом з тим виховує дитину з інвалідністю старшу 3-х років;

- у разі якщо особа перебуває на обліку в центрі зайнятості або навчається за денною (вечірньої) формою навчання (студенти, аспіранти);

- батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

У договорі що укладається у письмовій формі між отримувачем послуги “муніципальна няня” та муніципальною нянею необхідно зазначити інформацію про дітей, за якими здійснюється догляд.

Постановою передбачено, що муніципальна няня, яка є фізичною особою – підприємцем (КВЕД 97.00 та/ або КВЕД 88.91), може здійснювати догляд одночасно не більше ніж за трьома дітьми, за винятком догляду за дітьми з багатодітної сім’ї.

Консультацію з вищевикладеного питання можна отримати  за телефоном: 0677773560.

вгору