Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Поетичні зустрічі в Центральній бібліотеці

Поетичні зустрічі в Центральній бібліотеці

Березень місяць для творчих зустрічей в Центральній бібліотеці для дорослих обрано не випадково. Третього березня ми відзначали Всесвітній день письменника, 9 березня народився Великий український поет Тарас Григорович Шевченко, 21 березня - у всьому світі володарі рими, та їх шанувальники відзначають Всесвітній день поезії.

На літературну зустріч з криворізькою поетесою Ланою Александровою, дипломантом Всеукраїнського поетичного вернісажу Максима Рильського «Троянди і виноград» було запрошено, також, поетесу з м.Одеси - Олену Поліщук - президента Всеукраїнської громадської асоціації «Інформ-Культрозквіт», засновника Всеукраїнського літературного фестивалю «Відродження поезії». Тепла творча зустріч зібрала близько двох десятків творчих особистостей, де було надзвичайно цікаве, захоплююче дійство, а гості не тільки насолоджувались прекрасними віршами Олени та Лани, а й поезією інших учасників поетичного вечора, серед яких були вже досвідчені знавці ліричного слова: Євгеній Пантело, Вікторія Вострікова, Лариса Веселкова, а також початківці. Прикрасою літературного вечора стало декламування віршів та виконання пісень групи «Казка», співачками з м.Одеси Ангеліною та Богданою – доньками поетеси О.Поліщук.

Центральна бібліотека отримала в дар від гості з м.Одеси дві поетичні збірки «Відродження поезії – 2016» та «Відродження поезії- 2017».

Шановні читачі, якщо ви пишете вірші або прозу, відвідуєте літературний гурток або студію, вас цікавить літературне і мистецьке життя Кривого Рогу і не тільки, Центральна бібліотека КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (просп.Поштовий, 42) запрошує всіх вас на нові творчі зустрічі!”

вгору