(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Планета одна на всіх

Планета одна на всіх

14 квітня в КЗК “Міський виставочний зал” КМР відбулося відкриття міжнародної виставки дитячих творчих робіт “Планета одна на всіх”. Унікальність цього проекту у тому, що картини створювали діти з різних куточків планети — США, Кенії, України, Грузії, Турції. Організатор і керівник проекту Світлана Павлівна Бугримова/Лана Бьюри, Нью -Йорк, США. Художній керівник проекту і дитячої групи в Кенії — Николас Мутахі Кабуру, Найробі, Кенія. Куратор виставки в Україні - Олена Федорівна Плотникова, м.Кривий Ріг. Оформлення картин здійснив Дмитро Петрович Ситник — директор КЗК “Міський виставочний зал” КМР.

До виставкової експозиції увійшло близько 30 надзвичайно яскравих дитячих робіт, виконаних в різних техніках та з різних матеріалів, у тому числі підручних, побутових відходів, тощо. Адже, мета цього проекту привернути увагу жителів планети до проблем екології, чистоти повітря, води, землі. Привертає увагу незвичайне буйство кольорів на картинах-колажах талановитих дітей з Кенії, які займаються творчістю під керівництвом професійного кенійського художника Николаса Мутахі Кабуру. Не можливо відірвати очей від цієї краси, створеної дитячими думками і руками! Портрети деяких маленьких художників з Кенії та США створила Олена Плотникова і представила їх на цій виставці, при чому створені ці портрети на зворотніх сторінках вже використаного календаря. Ця ідея не нова, але вона постійно закликає не засмічувати нашу планету, творчо підходити до вторинного використання різних матеріалів — паперу, тканини, пластика, скла, тощо.

На відкриття виставки завітали учасники виставки — юні художники з Грузії та нашого міста, їх викладачі, батьки, працівники відділу культури виконкому районної у місті ради. Було сказано багато теплих слів на адресу юних художників та організаторів виставки, завдяки яким вдалося побудувати міст співробітництва в сучасному світі. Адже, творчість -   прекрасна об'єднуюча ланка, що будує міст між країнами і континентами, відкриває нові горизонти нових можливостей.

Запрошуємо криворіжців та гостей нашого міста відвідати виставку “Планета одна на всіх”, яка триватиме до 27.04.2021.

вгору